Akce


Umísťovací výstava koťat a koček se koná v sobotu 16. října od 11 do 16 hodin v krásných prostorách Löwitova mlýnu, U Českých loděnic 6, v Praze 8 - Libni.


Umísťovací výstava koček je určena pro malé i velké návštěvníky, kteří mají rádi kočky. Na nový domov se zde budou těšit naše koťata a kočičky, které budou vyhlížet hodné lidi, kteří si je adoptují. Přímo z výstavy si tedy návštěvníci budou moci odnést kočičku a poskytnout jí svůj domov a své srdce. Kočičku předáváme vždy po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Adopční poplatek má charitativní účel a je použit na další kočičky, které potřebují naší péči.


Na výstavě si budeme povídat o kočičkách a budeme zájemcům radit, jak se o kočičky starat.


Na výstavě budeme prodávat také své rukodělné výrobky a další zboží v našem charitativním bazaru. Máme krásná originální batikovaná trička, pletené a háčkované výrobky, bižuterii, keramiku, polštářky a drobné ručně šité výrobky.

Výtěžek z prodeje rukodělných výrobků a zboží v charitativním bazaru bude použit na veterinární péči a krmivo pro kočky Spolku na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s..


Přijďte si společně s námi užít hezký kočičí den.


Naše kočičky a my se na vás moc těšíme.

Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s. email: djavurkova@volny.cz telefon: 737 486 474

Fio banka: transparentní účet 2301320170/2010

www.facebook.com/kockydobrissko/

Kvalitní krmivo Brit poputuje také do našeho útulku. Děkujeme.