Umístěné kočky

Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s. email: djavurkova@volny.cz telefon: 737 486 474

Fio banka: transparentní účet 2301320170/2010

Černá dlouhosrstá kočička Nelinka je klidná, hodná, mírná a vděčná kočička. Pochází ze skupiny koček, které žily v Praze 5, v ulici Na Knížecí, v tamním průmyslovém areálu. Areál se ruší, kočky by tam zahynuly, proto jsme je převzaly do péče. Nelinka se ještě trochu bojí při vztahu k člověku, ale dělá pokroky. Dobře si zvykla v bytě. Ráda papá, za jídlo je vděčná. Je vhodná spíše do bytu, protože Nelinka je v bytě šťastná. V novém domově by uvítala kočičího kamaráda nebo kamarádku, protože je družná a kamarádská ve společnosti dalších koček. Nelinka je kastrovaná, plně očkovaná, zdravá a čistotná kočička. Zpočátku bude potřebovat trpělivý přístup.

Nelinka našla domov 17.2.2019

Johanka se narodila asi v srpnu 2018. Hodní lidé ji našli, společně s brášky Jeníkem a Justýnkem, v jedné tovární hale. Johanka je mírná, něžná kočička. Zpočátku se bála, ale svůj strach již překonala. Johanka je milá, mazlivá a hodná kočička. Johanka si ráda hraje, miluje své dva brášky. Johanka je vhodná pouze do bytových podmínek. Společná adopce Johanky s jedním z jejích brášků by Johance udělala radost. Za kočičí kamarádku či kamaráda by Johanka byla v novém domově vděčná.

Johanka našla domov 3.2.2019

Justýnek se narodil asi v srpnu 2018. Hodní lidé ho našli, společně s bráškou Jeníkem a sestřičkou Johankou, v jedné tovární hale. Justýnek je menší než Jeník a také byl zpočátku bojácný, ale už není. Justýnek je přítulný, ještě trochu lekavý, ale hodný a vděčný kocourek. Justýnek si rád hraje, nejraději s bráškou Jeníkem či sestřičkou Johankou. Justýnek se hodí do bytových podmínek, venku u domku by se ztratil. Dobře zvykl v bytě a je zde spokojený. Byl by šťastný, kdyby mohl do nového domova odejít se svou sestřičkou Johankou či bráškou Jeníkem, ale není to podmínkou. Justýnek má r&aacu te;d ost atní kočky, proto by v novém domově uvítal kočičího kamaráda.

Justýnek našel domov 3.2.2019

Májinka pochází z chatové osady na Zbraslavi. Narozena je asi v srpnu. Narodila se tam toulavé kočičce, její bráška je Uhlíček. Májinka je bojácná kočička, ale je zvídavá a roztomilá. Nyní se učí poznávat lidi a nebát se jich. Miluje ostatní koťata a hledá u nich oporu. Největší oporou je jí Uhlíček, který se o ní stará. Jsou na sebe hodně napojeni, stále jsou vedle sebe, spinkají spolu. Májinka se hodí jen do bytových podmínek, protože v domku s možností chodit ven, by utekla a ztratila se. Májinka bude hodnou kamarádkou domácí kočičce či kocourkovi.

Májinka našla domov 2.2.2019

Uhlíček pochází z chatové osady na Zbraslavi. Narozen je asi v srpnu. Narodil se tam toulavé kočičce. Uhlík je zatím bojácný kocourek, ale je hravý a veselý. Učí se kontaktu s lidmi. Má rád ostatní koťata a dovádí s nimi. Je vhodný jen do bytových podmínek, kdyby byl u domku a chodil ven, ztratil by se. Dobře se hodí jako kamarád k domácímu kocourkovi nebo kočičce. Je družný a kamarádský ke kočičkám.

Uhlíček našel domov 3.2.2019

Bibianka, kočička narozená v srpnu 2018, k nám přišla společně s bráškou Arturem z jedné vesnice na Berounsku. Bibianka je povahově zlatíčko, mazlivá a přítulná kočičí holčička. Je hravá, bystrá, vše chce prozkoumávat. Miluje brášku Artura, proto by společná adopce Bibianky s Arturem byla pro obě koťata přínosná. Ale není to podmínkou. Bibianka je vhodná do bytových podmínek, protože nyní je vychovávaná v bytě. Je kontaktní, proto potřebuje rodinu, kde se jí budou lidé věnovat a hrát si s ní. Druhá hodná kočička v rodině je vítaná.

Artur, kocourek narozený v srpnu 2018, k nám přišel společně se sestřičkou Bibiankou z jedné vesnice na Berounsku. Artík je milý kocourek, prvotřídní mazlíček do bytu (a do postele). Je roztomilý, hravý a vůči své sestřičce Bibiance nesmírně hodný a kamarádský. Má Bibianku moc rád. Proto by společná adopce Bibianky a Artura byla pro obě koťata velkou životní výhrou. Ale společná adopce není podmínkou umístění. Artík je vhodný do bytových podmínek, protože nyní je vychovávaný v bytě. Je hodně přítulný, proto potřebuje rodinu, kde se mu budou lidé věnovat a hrát si s ním. Druhý kocourek či kočička v rodině jsou vítaní.

Jonášek Černo-bílý kocourek Jonášek, narozený v srpnu 2018, je moc krásný, hodný a mazlivý kocourek. Kocourka Jonáška někdo vhodil pootevřeným okénkem do skladu prodejny potravin. Na Jonáškovi se tento zážitek ale nijak nepodepsal. Lidi miluje a dává jim to stále najevo. Je to velký přítula a když ho vezmeme do náručí, přede téměř okamžitě. V novém domově by byl rád za kočičího kamaráda, protože s koťaty si hraje moc rád. Je nyní vychovávaný v domácím bytovém prostředí, proto je vhodný do bytových podmínek.

Jonášek našel domov 8.12.2018

Liduška, narozená v létě 2017, je nesmírně hodná a přítulná kočička. Přišla k nám, společně se svými koťaty Vašíkem a Drahuškou, z jedné vesnice u Dobříše. Koťata Liduška vychovala a nyní hledá i ona domov. Liduška je mírná, vděčná, pohodová kočička. Ráda se mazlí, ráda si nechá česat delší srst. Má ráda klidné prostředí, bezpečí a teplo domova. Nabízíme jí do bytových podmínek, nejraději jako jedinou hýčkanou kočku v domácnosti. Ráda papá.

Liduška našla domov 8.12.2018


Vašík, narozený v srpnu 2018, je milý a mazlivý kocourek. Pochází z jedné vesnice u Dobříše, kde se společně s maminkou a sestřičkou objevil na jedné zahradě. Vašík je správný kocouří kluk, dovádí a lítá, hraje si a u všeho musí být. Dobře papá, u misky je vždy jako první. Po hraní se rád stulí na klíně a nechá se drbat na bříšku. Miluje svou sestřičku Drahušku. Je vhodný do bytových podmínek, nejraději by našel společný domov s Drahuškou.

Vašík našel domov 17.11.2018

Drahuška, narozená v srpnu 2018, je mírná a přítulná kočička. Pochází z jedné vesnice u Dobříše, kde se společně s maminkou a bráškou objevila na cizí zahradě. Drahuška je milá a hodná kočičí holčička, veselá a šikovná. Nejraději si hraje s bráškou Vašíkem. Je jemná, něžná a roztomilá. Nyní je vychovávaná v bytových podmínkách, proto je vhodná opět do bytových podmínek, nejraději by našla společný domov s bráškou Vašíkem.

Drahuška našla domov 17.11.2018

Ludvík

Ludvíka a jeho dva brášky ke mě dovezla hodná paní z Kamýku nad Vltavou. Někdo je tam pohodil do příkopu u silnice a nechal samotné. Ludvík se narodil odhadem v červnu. Ludvík je co do velikosti prostřední kocourek z trojice koťat. Je hodný, ještě trošku bojácný a nejistý, ale když ho opatrně pochovám, líbí se mu to. Je hravý a veselý, stále honí myšičky a míčky. Je vhodný spíše do bytových podmínek, pokud by si ho lidé adoptovali do domku se zahradou, musí bydlet převážně doma. V novém domově by byl rád za kočičího kamaráda nebo kamarádku. Adopce s jedním z brášků by se mu moc líbila.

Ludvík našel domov 17.11.2018

Morísek je jedním ze tří koťat, která se narodila venkovní kočce v Zahradním Městě v Praze. Narodil se v květnu. Morísek je hravý, kamarádský kocourek, něžný, ještě trochu nesmělý ve vztahu k člověku. Rád se vše učí, je to šikovný kocourek. Je vhodný do bytových podmínek, druhého kočičího kamaráda by v novém domově uvítal.

Morísek našel domov 17.11.2018

Fredík je jedním ze tří koťat, která se narodila venkovní kočce v Zahradním Městě v Praze. Narodil se v květnu. Fredík je hravý, kamarádský kocourek, největší a nejodvážnější z celé party koťat ze Zahradního Města. Je vůdčím kocourkem, v dospělosti bude určitě dominantní. Ještě se učí mazlení a chování, ale jde mu to dobře, je chytrý a učenlivý kocourek. Je vhodný do bytových podmínek, druhého kočičího kamaráda by v novém domově uvítal.

Fredík našel domov 17.11.2018

Malá Shelly pochází ze skupiny koček v jedné vesnici za Prahou. Je tam kočičí kolonie ubohých nekastrovaných koček. Shelly se nechala z tohoto smutného místa plného nouze odnést. Shelly je maličká, velmi hubená kočička. Zatím pořád jí nebo spí. Je hodná a nesmírně vděčná za záchranu. Myslím, že pro Shelly přišla záchrana v posledním okamžiku. Zemřela by tam. Tak doufáme, že se Shelly bude už jen zotavovat a nabírat na váze. Že přežije tu krutou nouzi a hlad vesnické kočky bez domova. Pokusíme se pomoci i dalším kočkám na tomto místě. Zatím máme radost, že jsme zachrá nily She lly. Bude moc hezká, až se zotaví. Je již kastrovaná. K adopci bude po zotavení a plném očkování.

Mourovano-bílý asi 6 měsíční kocourek Jonatán je přítulný, milý a hravý kocourek. Pochází ze Zbraslavi, z chatové osady, kde se narodil venkovní kočce. V novém domově by byl rád, kdyby měl kočičího kamaráda na hraní. Jonatán je kamarádský a družný kocourek, který má rád ostatní koťata a rád si s nimi hraje. Nyní je vychovávaný v bytě, proto je vhodný zase do bytových podmínek. Jonatán je vhodný do rodiny, kde jsou lidé více doma a kde se mu budou věnovat.

Odetka je sestřičkou Arletky. Je stejně roztomilá a přítulná jako Arletka. Hravá, veselá a nebojácná. Je očkovaná, je asi 2,5 měsíční, je zdravá a pěkná.

Artuš je třetím z koťat nalezených ve vesnici na Berounsku. Artuš je miláček a mazlíček. Artuš je milý, hravý, malý lumpík. Je očkovaný, asi 2,5 měsíční, zdravý a připravený do nového domova.

Tříbarevná Trixie je asi 6 měsíční milá a mazlivá kočička. Je hravá jako každé kotě, přátelská k druhým kočkám a miluje lidi. Je vhodná do bytu, tam, kde jsou lidé více doma. Je očkovaná.

Honzíka a jeho dva brášky ke mě dovezla hodná paní z Kamýku nad Vltavou. Někdo je tam pohodil do příkopu u silnice a nechal samotné. Honzík se narodil odhadem v červnu. Honzík je moc hodný, mazlivý kocourek, který miluje lidi a pořád by se chtěl mazlit a chovat. Je vhodný spíše do bytových podmínek, pokud by si ho lidé adoptovali do domku se zahradou, musí bydlet převážně doma. Je drobný, jemný a něžný. V novém domově by byl rád za kočičího kamaráda nebo kamarádku.

1 roční kocourek Harry je mazlivý, hravý a komunikativní kocourek. Pochází z jedné vesnice ve středočeském kraji, kde se potuloval bez majitele. Harry má moc rád lidi, neustále vyhledává člověčí společnost a rád asistuje při domácím dění. Kde jste vy, tam je zpravidla i Harry. Pomáhá při vaření, domácích pracech i při odpočinku. Pokud sledujete televizi, Harry se také dívá. Pokud odpočíváte na gauči, Harry vás napodobí, také si musí odpočinout. Pokud jdete spát do postele, Harrymu se chce také spát, kde jinde než ve vaší posteli. Harry je také dobrým parťákem na kočičí hry: rád si hraje s dalšími kočičkami a proto pro něho hledáme domov, kde bude mít kočičího kamaráda nebo kamarádku. Harry se hodí do veselé rodiny, všude tam, kde jsou lidé více doma. Samotnému by mu bylo smutno. Harry je bytovým kocourkem, hledáme pro něho proto domov v bytě. Kocour Harry je kastrovaný a plně očkovaný, připravený do adopce.

Merlin je čtvrtým z koťat nalezených ve vesnici na Berounsku. Je bráškou Artuše, za sestřičky má Odetku a Arletku. Všechna čtyři koťata si spolu krásně hrají, jsou rozkošná, milá a přítulná. Merlin hledá, stejně jako ostatní, svůj nový, trvalý domov. Merlin je očkovaný, asi 2,5 měsíční, hezký a hodný kocourek. Za kočičího kamaráda by byl v novém domově vděčný. Pokud by se vám Merlin zalíbil, volejte na telefon 737 486 474, nebo pište na email djavurkova@volny.cz

Vilíka a jeho dva brášky ke mě dovezla hodná paní z Kamýku nad Vltavou. Někdo je tam pohodil do příkopu u silnice a nechal samotné. Vilík se narodil odhadem v červnu. Vilík je z partičky koťat z Kamýku ten největší a nevíce akční. Je hodný, přítulný a rozšafný. Někdy se ještě leká, ale když na něj promluvím a pph lad&iacu te;m ho, začíná hned spokojeně příst. Je vhodný spíše do bytových podmínek, pokud by si ho lidé adoptovali do domku se zahradou, musí bydlet převážně doma. Je větší, pěkně stavěný a v dospělosti bude určitě velký kocour.

Ginger je jednou ze tří koťat, která se narodila venkovní kočce v Zahradním Městě v Praze. Narodila se v květnu. Ginger je hravá, dovádivá a kamarádská kočička. Je ještě trošku bojácnější, ale to se brzy poddá. Je vhodná do bytových podmínek, druhého kočičího kamaráda by v novém domově uvítala.

Arletka je jedním z koťat nalezených ve vesnici na Berounsku. Arletka je milá, mazlivá a hravá kočička. Dovádí jako každé šťastné kotě. Je očkovaná, asi 2,5 měsíční, zdravá a připravená vyrazit do nového domova.

Filip pochází ze Žebráku u Berouna. Nějakou dobu se potuloval u bytovek. Zřejmě se jedná o vyhozeného kocourka, protože nějací nájemníci se odstěhovali a potom se tam kocourek začal objevovat. Hodní lidé z bytovek ho tam krmili, poté ho předali k nám. Kocourek Filip je hodný, mile přítulný kocourek. Je hravý, hezký a bezstrarostný. Hledám pro něho domov v bytových podmínkách. Nejraději by Filip byl jediným kocourkem v domácnosti. Je drobnější, s delší srstí, která je třeba pravidelně kartáčovat. Filip je kastrovaný a očkovaný.

2,5 letá kočička Kikinka má moc milou povahu, je hodná a přítulná kočička. Kikince zemřel její majitel a tak zůstala sama a neměla kam jít. Kikinka si ráda hraje, ráda papá. Ostatní kočky jí moc nevyhovují, přece jen byla zvyklá být kočičím jedináčkem. Někdy je z koček nervozní a to jí nebaví ani mazlení. Je drobnější postavičky, ale vše je na ní kulatější, tělíčko i hlavička. Kikinka je zřejmě křížená s britskou kočičkou.Kikinka je bytová kočička, nikdy nechodila ven. Proto pro ni hledám domov v bytě, tam, kde jsou lidé více doma. Kikinka je vhodná jako jediná milovaná kočička v domácnosti. Je kastrovaná a očkovaná.

Márinka se přitoulala k jedné chatě ve vesnici za Prahou . Nikomu nepatřila a měla hlad. Paní z chaty ji začala krmit. Poté jsem ji převzala do péče. Márinka je moc hodná kočička, je mazlivá, přítulná a vděčná. Je hezká, asi 2-3 letá, vhodná jako bytová kočička. Nejraději by byla jedinou milovanou kočkou v domácnosti. Hodila by se do domácnosti, kde jsou lidé více doma, třeba ke starším lidem, protože Márinka je klidná a vyrovnaná kočička. Márinka je plně očkovaná a kastrovaná kočička.

Kamilka se v lednu objevila na dvorku hodných lidí, kteří k miskám svých kocourů přidali také jednu pro ni. Bohužel výsledkem letmého setkání kočičky s nerudným sousedem byla rána kamenem do hlavy - naštěstí bez vážných následků. Na místě tedy déle zůstat nemohla, proto ji nálezci neprodleně odvezli do bezpečí kočkomilné domácnosti, kde si čekání na nový domov krátí škádlením starších koček a osvěžuje si sociální dovednosti. Kamilka je krásná, žlutooká, téměř 1 roční kočička s originální kresbou - než byste ji popsali, dvakrát se nasvačí a jednou vyspí :-). Je velmi jemné a hravé povahy, moc ráda se mazlí, i když do náruče a na klín se ještě bojí. Je čistotná, sbaští téměř cokoli (pokud je to dobr& eacute;!). Všechno ji zajímá a baví, ráda šplhá, číhá za závěsem, pořádá večerní dostihy, a pokud ji starší kočky chtějí umravnit, udělá kulaté oči a VELMI se diví, co jako má být? Kastraci zvládla s přehledem, očkování ji v brzké době čeká. Hlavička se jí už krásně zahojila, ale vzhledem k její bezelstné povaze je pro ni vhodné bydlení pouze v bytě se zasíťovanými okny - a v zájmu zachování klidu v rodině také s festovním škrabadlem. Důkladně zakrýt akvárko doporučujeme :-). Určitě bude ráda, pokud nebude jedinou kočkou v domácnosti. Zabaví se případně i sama, ale pak se nedivte... :-)

Bílo-šedý kocourek Flíček z Rosovic hledá domov. Flíček je bráška kočičky Katrin. Narodil se, spolu se sourozenci, venkovské kočce v Rosovicích u Dobříše. Jeho maminka přišla na zahradu hodné paní a porodila tam koťata. Paní je hodná a začala krmit maminku kočku a její koťata. Děti této hodné paní si s koťaty začaly hrát. A hrály si s nimi stále více a proto koťata byla a jsou mazlivá a zvyklá na dětské hry.

Katrin z Rosovic hledá domov. Katrin se narodila venkovské kočce v Rosovicíh u Dobříše. Jeji maminka přišla na zahradu hodné paní, kde porodila koťata. Katrin je jednou z nich. Paní byla natolik hodná, že krmila maminku kočku i její koťata. A děti hodné paní si s koťaty hrály. A hrály si s nimi tak intenzivně, že koťata byla a jsou velmi tahací a úžasně mazlivá. Děti udělaly z venkovských koťat opravdové mazlíky. Katrin a její bráška Flíček jsou nyní v naší péči a třetí kotě a maminka kočka zÅ ¯st&aacu te;vají v rodině. Maminka kočka je již kastrovaná a malá kočička, která v rodině zůstává, bude kastrovaná, až doroste do potřebného věku. Katrin je krásná mourinka s velkýma udivenýma očima. Je fixovaná na lidi, má ráda děti, je zvyklá i na další kočky. V rodině byli i dva psi, takže Katrin je zvyklá i na psí společnost. Je milá, hravá, něžná. Je asi 7 měsíční, plně očkovaná a připravená odejít do nového domova jako rodinná kočka, společnice lidí, kamarádka dětem a všem zvířatům v rodině.

Matěj je 1,5 roční kocourek, který se narodil na statku v Obořišti u Dobříše. Matěj byl jako kotě adoptovaný rodinou, která se ho ale letos na podzim vzdala a vrátila ho. Matěj se zpočátku bál a nemohl si zvyknout na nové prostředí u mě. Byl hodně smutný. Nyní je Matěj už ale opět milý a přítulný kocourek. Hledám pro něho klidnější rodinu, kde mu lidé dají čas na zvyknutí si. Zpočátku se bude Matěj bát neznámého prostředí a neznámých lidí. Matěj je veselý a hravý kocourek, má rád další kočky a koťata, proto si myslím, že by přivítal v novém domově kočičího kamaráda. Dobře si zvykl na bytové podmínky, tak bude spokojený opět v bytě. Pokud by si jej lidé adoptovali do domu se zahradou, je třeba mít Mětěje delší dobu pouze doma, jinak by se ztratil. Matěj není venkovní kocour, vždy musí mít přístup do domu, kde bude spát a mazlit se s lidmi. Matěj je hezký, větší, urostlý kocour. Je kastrovaný a plně očkovaný.

Tina ke mě přišla společně s maminkou Májou a třemi sourozenci. Jejich majitelka se koček musela vzdát. Tina je asi 7 měsíční, černá, hezká a zdravá kočička. Je milá, přítulná a hravá. Zatím se ještě trochu bojí.

Tim ke mě přišel společně s maminkou Májou a třemi sourozenci. Jejich majitelka se koček musela vzdát. Tim je asi 7 měsíční, černý, hezký a zdravý kocourek. Je hodný, přítulný a hravý. Zatím se ještě trochu bojí.

Mája ke mě přišla společně se čtyřmi většími koťaty. Její majitelka již nemohla mít ani Máju, ani její koťata. Mája je asi 2 letá kočička. Je moc hodná, přítulná a mazlivá. Je drobná, hezká a zdravá. Žila v bytě, proto je vhodná zase do bytových podmínek.

Mourovaná 7 měsíční, kočička Anita pochází z Modřan. Narodila se tam venkovní kočce, která nikomu nepatří. Anita je hravá a hodná. Má ráda kočičky, tak by v novém domově přivítala kočičí kamarádku. Vyrůstá v bytových podmínkách, proto je vhodná zase do bytu. Zpočátku se bude asi malinko bát v cizím prostředí, ale zvykne si rychle, když na ni budou lidé hodní. Anitka je plně očkovaná a nyní již i kastrovaná.

Černý 8 měsíční, kocourek Márty pochází z Modřan. Narodil se tam venkovní kočce, která nikomu nepatří. Márty je hravý, hodný a přítulný. Má rád ostatní kočky, proto by v novém domově byl rád za kočičí kamarádku či kamaráda. Vyrůstá nyní v bytových podmínkách, kde je spokojený. Je vhodný opět do bytu. Zpočátku se bude asi malinko bát v cizím prostředí, ale zvykne si rychle, když na něho budou lidé hodní. Márty je plně očkovaný a kastrovaný.

5 měsíční kočička Michalka pochází ze stavebnin na Dobříši. Narodila se tam venkovní kočičce společně s bráškou Mikuláškem, Míšánkem a Babetkou. Michalku, ostatní koťata i maminku kočičku jsem odchytila a od té doby je Michalka (i ostatní) u mě doma. Michalka je hodná a mírná kočička. Je veselá a hravá. Je vychovávaná v bytových podmínkách. Vůči lidem je ještě trochu opatrná, ale je zvědavá a když jí hladím, tak se jí to líbí a nastavuje mi bříško k drbání. Je drobná, hezká. Je vhodná pouze do bytových podmínek. Byla by ráda, kdyby v novém domově měla kočičího kamaráda či kamarádku. Je plně očkovaná.

7 měsíční moureček Zitoušek je jedním ze tří brášků kocourů, které lidé vyhodili. Tři kocouří bratři jistě nečekali, že se po zřejmě veselých prázdninách ocitnou vyhozeni uprostřed lesů. Naštěstí se jich ujala hodná paní, která náhodou přijela zazimovat svou chaloupku na samotě. Proto jsme kocourky přijali do péče. Rezík Zikmund již domov má, moureček Zitouš a černý Zinouš na domov ještě čekají. Moureček Zitouš je zpočátku trošku odtažitější, ale ve společnosti brášky Zinouše nebo jiného mazlivého kocourka rychle roztaje. Zitouš je hravý, hodný, nyní vychovávaný v bytě. Je vhodný jako kamarád k druhé domácí kočce, spíše do klidnější domácnosti a do bytových podmínek. Zitouš je připravený k adopci, je plně očkovaný.

8 měsíční černo-bílá kočička Hrabiška je hodná kočička, trochu ostýchavá, ale když si zvykne, je milá a přítulná. Má ráda svého brášku Hobíška, také černo-bílého kocouřího kluka. Má ráda i další kočičky v depozitu. Hrabiška je sice původně venkovní kotě, ale je nyní vychovávaná v bytových podmínkách, tak bychom jí rádi našli domov opět v bytě. Hrabiška je drobná, plně očkovaná a kastrovaná kočička. Je vh odn&aacu te; do klidnější domácnosti, nejraději s druhou hodnou kočičkou.

7 měsíční kočička Emilka se před časem objevila u bytového domu v jedné vesnici u Dobříše. Nikdo se k ní nehlásil. Emilka byla u vchodových dveří a mňoukala, že chce dovnitř do tepla a že má hlad. Do depozita ji přijala Jaruška. Emilka je odrostlé kotě, je hravá, mazlivá a komunikativní. Myslíme si, že Emilka vyrůstala doma, že ji lidé měli, jako koťátko, rádi. Proč skončila na ulici, nevíme. Emilka má ráda lidi, je bezprostřední, rychle se u Jarušky zabydlela. Chodí spát do postele, mazlí se jako o závod, ráda si vyskočí na klín a hl asitě p řede. V novém domově by Emilka ráda přivítala kočičího kamaráda ke hrám, ale není to podmínkou. Emilka je dokonale spokojená v bytě, proto si myslíme, že bytové podmínky by pro ni byly naprosto vhodné. Emilka je kastrovaná a očkovaná.

Bílo-černý 5 měsíční Bodie je malý kocourek, který se narodil venkovské kočce v Rosovicích. Hodná paní kočku krmila a ta se jí odvděčila tím, že u ní porodila koťata. Paní tedy krmila i koťata a nyní nám je předala do péče. Bodie má ještě brášku Doyla, malého mourečka. Bodie je kontaktní, mazlivý, milý kocouřík, který nepoznal nic zlého. Je hravý, dovádí, nyní je společně s bráškou vychovávaný v bytě. Je naučený na kočičí záchůdek, odčervený a plně očkovaný.

Mourovaný 5 měsíční Doyle je milý a roztomilý kocourek, který se narodil venkovské kočce v Rosovicích. Hodná paní kočku krmila a ta se jí odvděčila tím, že u ní porodila koťata. Paní tedy krmila i koťata a nyní nám je předala do péče. Doyle má ještě brášku Bodieho. Doyle je hodný a hravý kocourek, který prožil útlý věk s miminkou kočkou na venkově. Nyní je společně s bráškou vychovávaný v bytě. Je naučený na kočičí záchůdek, odčervený a plně očkovaný.

6 měsíční kočička Mařenka je mazlivá a přítulná kočička. Je hravá, ale mírná a hodná. Je vychovávaná v bytových podmínkách, kde se jí moc líbí. Hledáme pro ní domov tam, kde jsou lidé více doma, jinak by Mařence bylo smutno. Mařenka by byla ráda, kdyby v novém domově měla kočičí kamarádku na hraní. Může být také adoptována společně s bráškou Jeníčkem, se kterým se mají moc rádi. Mařenka je vhodná do bytu. Je plně očkovaná.

6 měsíční kocourek Jeníček je hodný a přítulný kocourek. Je hravý, veselý, živý. Je vychovávaný v bytových podmínkách, kde je spokojený. Hledáme pro něho domov tam, kde jsou lidé více doma, samotnému celý den doma, to by pro něho nebylo, bylo by mu smutno. Jeníček by byl v novém domově moc rád za kočičího kamaráda. Může být adoptován společně se svou sestřičkou Mařenkou, se kterou se mají moc rádi. Jeníček je vhodný do bytu.

1 roční kočička Kamilka ke mě přišla, protože se jí lidé zřekli z důvodu alergie v rodině. Kamilka je moc hodná kočička, mírná a přítulná. Je drobná, hezká a zdravá. Kamilka je klidná kočička, která se hodí do klidné domácnosti. Ráda by v nové rodině byla jedinou kočkou v domácnosti. Ostatních koček se bojí. Je vhodná do bytových podmínek, nikdy nechodila ven. Byla by ideální společnicí pro manželský pár či paní, která žije sama. Kamilka je kastravaná a očkovaná.

Babetka je krásná tříbarevná kočička, asi 4 měsíční, která se narodila venkovní kočce ve stavebninách na Dobříši. Babetka je zatím opatrnější kočička, která svůj vztah k člověku teprve hledá. Je hravá, šťastná při hře, roztomilá, chytrá kočička. Nechá se pohladit, ale trochu se při hlazení bojí. Je ještě nejistá, potřebuje čas a empatický přístup. Nabízíme ji jen do bytu, v domku s výběhem ven by se ztratila. V novém domově by moc ráda uvítala druhou přátelskou kočičku či kocourka. Potřebuje kočičí společnost, která jí dodává jistotu a z á roveň i potřebu blízkého kontaktu. Je ještě malá a při trpělivé péči a zájmu si svůj vztah k člověku najde.

Míšánek je 4 měsíční kocourek, který pochází ze stavebnin v Dobříši . Narodil se tam venkovní kočce, která nikomu nepatří a do stavebnin přišla proto, že ji tam hodní zaměstnanci krmili. Míšánek je rychlý, bystrý, zatím ještě bojácný, ale je milý a hodný a již si uvědomuje, že mu lidé nechtějí ublížit. Nechá se hladit, vzít do náručí, ale sám si pro pohlazení ještě nepřijde. Nabízíme ho hodným, empatickým lidem, kteří s ním budou mít trpělivost a přesvědčí ho, že se už vůbec nemusí bát. Je vhodný pouze do bytu, protože u domku by se ztratil. V novém domově by moc potřeboval kočičího kamaráda, protože samotnému by mu bylo strašně smutno.

Černá 4 měsíční kočička Mína už domov měla. Na umísťovací výstavě v Praze Dubeč našla nový domov, ale nesedla si s domácí kočičkou. Vrátila se mi a nyní je opět volná a hledá nový domov. Mína pochází z Rosovic u Dobříše, je sestřička Matyldy, která už svůj domov má. Mína je nesmírně hodná a mazlivá kočička, mírná, přátelská. Potřebovala by domov u lidí, kteří jsou více doma. Kočky má Mínana ráda, proto by druhá kočička v domácnosti byla pro Mínu přínosem. Mína se dere na klín, hlasitě přede, vítá člověka ve dveřích. Ráda papá. Je celá kulatá, hezká, s huňatým černým kožíškem. Je plně očkovaná.